Mladí sprinteři vyhráli Štafetový pohár

Tři zlaté medaile vybojovali v okresním finále Štafetového poháru naši mladí atleti z prvního stupně. Na Tyršově stadionu prokázali v silné konkurenci dvanácti škol dobrou připravenost a formu a obsadili tři první místa. Nejcennější zlatou medaili obdrželi za vítězství v absolutním pořadí, ve kterém se sčítaly tři závody štafet.

Prvním závodem byla štafeta na 8 x 100 m kategorie žáci 1.-3. třídy. Následovala štafeta na 8 x 100 m kategorie žáci 4.-5. tříd a třetím závodem byla štafeta na 8 x 200 m smíšených družstev. Z celkového prvenství se pod trenérským vedením Evy Kociánové radovalo družstvo v sestavě Julie Ratajová, Luisa Přibylová, Sofie Anna Moslerová, Josefína Štencková, Tobiáš Adam Kalus, Robert Gilík, František Drápal, Mikuláš Stejskal, Barbora Klepáčková, Eliška Tichá, Lenka Chovancová, Tereza Babicová, Max Grygar, Adam Kolář, Josef Gargoš a Matěj Špinler. Pro druhou zlatou medaili si doběhla štafeta starších žáků ve složení Barbora Klepáčková, Eliška Tichá, Lenka Chovancová, Tereza Babicová, Max Grygar, Adam Kolář, Josef Gargoš, Matěj Špinler. Třetí zlatý kov přidala do pokladnice našich úspěchu smíšená štafeta v sestavě Tobiáš Adam Kalus, Robert Gilík, Julie Ratajová, Luisa Přibylová, Max Grygar, Adam Kolář, Barbora Klepáčková, Eliška Tichá. Blahopřejeme!

ŠP 2022