Distanční výuka

Vážení rodiče,

na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 8. října 2020 č. 997 o přijetí krizového opatření

o omezení provozu  druhého stupně základního vzdělávání v základní škole přechází žáci 7. a 9. ročníků v týdnu od 12. do 18. 10. 2020 na distanční vzdělávání.

Žáci 6. a 8. ročníků se v tomto týdnu vzdělávají prezenčně ve škole.

V následujícím týdnu od 19. do 25. 10. 2020 se třídy prohodí, tzn. do školy na prezenční výuku budou docházet žáci 7. a 9. ročníků na prezenční výuku a žáci 6. a 8. ročníků se budou vzdělávat doma distanční formou.

V týdnu distanční výuky žáci sledují jednak svůj rozvrh na našem školním informačním systému Škola online a pracují podle pokynů vyučujících v daných předmětech v komunikačním prostředí Teams.

Stravování – v době distanční výuky jsou žáci odhlášeni ze stravování. Pokud budete mít zájem o oběd, musíte své dítě přihlásit přímo v jídelně buď emailem nebo telefonicky.

Obědy pro žáky na distanční výuce budou vydávány pouze v době od 13:10 do 13:40 hod.

Vážení rodiče,

v případě problémů, nejasností a dotazů se, prosím, obracejte na třídní učitele vašich dětí.  Doba je velice náročná a hektická pro nás všechny.

Spojuje nás společný zájem, a to především zajistit co nejlepší podmínky pro vzdělávání vašich dětí. Děkujeme Vám za pochopení, velmi si vážíme Vaší vstřícnosti a porozumění.

Přejme si všichni, ať toto nelehké období brzy skončí a především bez postihu na zdraví.

Mgr. Jan Škrabal, řed. školy